
Гровер DIN 7980 М4 Набір 200 шт ЦБ Spec
400 ₴
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17P20000007P04000001
- +380 (73) 065-26-55
DIN 7980 – це досить простий елемент кріплення, здатний витримувати сильні удари навантаження і виконувати роль стопорного елемента.
Вона має вигляд одного витка плоскої пружини. Саме тому це кріплення отримало назву пружинна шайба.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Тип шайби: пружинні (гровери)
Стандарт (група) - DIN 7980
Матеріал – сталь
Покриття – цинк білий
Діаметр внутрішній, мм – 4
Діаметр зовнішній, мм – 7
Товщина, мм - 1.2
Твердість - 430HV
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spec |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
| Товщина шайби | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Клас міцності | 430HV |
| Кількість в упаковці, шт | 200 |
| Метрична різьба, М | 4 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Пружинні (гровери) |
- Ціна: 200 ₴
