
Поворотне Колесо Для Візка (Ø 50 мм) b=16 мм з Монтажним Отвором VOREL® 87371
321 ₴
257 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87371
- +380 (73) 065-26-55
Поворотне колесо з шарикопідшипником, монтажний отвір, шина із сірої гуми.
Серія оснащена роликовими підшипниками на осі із бічними щитами.
ПАРАМЕТРИ:
двосторонній кульковий підшипник на станині
оцинковане покриття для захисту від корозії
станина з монтажним отворами та з додатковою кришкою підшипника
вісь на болтах
безшумний хід
не пошкоджує ґрунт
призначений для нерівних, твердих поверхонь
часто монтуються, наприклад, у великі сміттєві баки
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип кріплення: платформа
Матеріал: гума
Тип: Рульове керування
Гальмо: ні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Промислові |
| Висота з опорою | 70 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 50 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 8 мм |
| Довжина монтажного отвору | 23 мм |
| Конструкція | З підшипником |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Матеріал | Резина |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип міцності | Монтажний отвір |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 257 ₴

